Raskite geriausią televizijos tiekėją savo adresu

Daugiau nei 200 pasiūlymų nuo 3,00 Eur/mėn.

Sužinoti nemokamai
Pvz. Kavoliuko g. 65-12, Vilnius
Telia Go3 Penki Home3 Bitė
Paslauga
 • Telia
 • Bitė
 • Home3
 • Init
 • Mezon
 • Penki
 • FastLink
 • Splius
 • KIS
Dirbame tiek su didžiaisiais, tiek mažiau žinomais vardais
Sužinoti nemokamai

TVPlay home (VIASAT) televizija

TVPlay home televizijaTVPlay home (VIASAT) televizija – geriausias pasirinkimas tiems, kurie nori matyti aukščiausios kokybės filmus, girdėti profesionalų įgarsinimą bei džiaugtis įvairiausiomis programomis, kurios Jus nuneš iš magijos pasaulio į sportą ir iš ten į dokumentiką. TVPlay home (VIASAT) yra didžiausia skaitmeninės palydovinės televizijos tiekėja visose Baltijos šalyse, kurios ilgametė patirtis padeda pasiūlyti klientams geriausios kokybės paslaugas, kurios atitinka kiekvieno poreikius.

TVPlay home (VIASAT) televizijos planai

TVPlay home (VIASAT) siūlo du pagrindinius televizijos paketus, kurie skiriasi kanalų gausa:

 • Platininis paketas.
 • Auksinis paketas.

Platininis paketas – geriausias pasirinkimas tiems, kuriems televizorius yra labai svarbi gyvenimo dalis, todėl jie nori matyti kuo daugiau skirtingų kanalų, kurie leistų iš naujo atrasti mėgavimasis šiuo įrenginiu. Platininis paketas apima: 47 kanalus, iš jų HD raiška: TVPlay Sports HD, TVPlay Sports+ HD, TV1000 Premium HD, Viasat Explore HD, Viasat History HD, National Geographic HD, TVPlay home (VIASAT). Paslaugos įvedamos visiškai nemokamai, už papildomą minimalų mokestį galima prijungti kelis TV.

Auksinis paketas – subalansuotas pasirinkimas kiekvienam, kuris kasdien žiūri TV ir nori matyti pačius pagrindinius kanalus, žinoti kas vyksta pasaulyje bei Lietuvoje. Auksinis paketas gali būti pildomas tam tikrais HD kanalais, kurie leis matyti dar daugiau įvairiausių laidų, užsisakyti tuos kanalus, kurie Jums patys įdomiausi ir nemokėti už tai, kas Jums yra neaktualu.

TVPlay home TV + internetas

TVPlay home (VIASAT) televiziją siūloma užsisakyti kartu su sparčiuoju 4G internetu, kuris leis Jums dar paprasčiau naršyti ir sužinoti viso pasaulio naujienas tiek per TV, tiek naudojantis interneto privalumais. Užsisakius, pavyzdžiui, platininį paketą + internetą – galutinė suma bus kur kas mažesnė nei užsisakius platininį paketą ir naudojantis interneto paslaugomis iš kito tikėjo.

Užsisakius TV + interneto paslaugas už papildomą mokestį taip pat galite užsisakyti dažniausiai pasirenkamus kanalus, kurie leis matyti specializuotas laidas. Visi šie kanalai – HD raiška, kad kokybė ir garsas yra aukščiausio lygmens: TVPlay Sports HD, TVPlay Sports+ HD, TV1000 Premium HD, Viasat Explore HD, Viasat History HD, National Geographic HD.

Interneto sparta gali varijuoti: 20 GB + TV (25,99 €); 50 GB + TV (28,99 €); 100 GB + TV (29,99 €) greičiu ir kainomis.

TVPlay home (VIASAT) paslaugų kainos

TVPlay home (VIASAT) televizija kokybės prasme yra vienas geriausių pasirinkimų Lietuvoje. Papildomai užsisakius interneto paslaugas nereikės gaišti laiko, nes vieno jungimo metu gausite visas užsakytas komunikacijas. Jeigu sunku pasirinkti, kuris TVPlay home (VIASAT) televizijos paketas geriausiai atitinka Jūsų lūkesčius, norite žinoti kuo daugiau smulkmenų bei apsispręsti, ar TVPlay home (VIASAT) yra geriausias pasirinkimas – visada galima susisiekti su Markestro profesionalais, kurie atsakys į visus Jums iškilusius klausimus bei patars, kuris televizijos bei papildomai interneto paslaugų tiekėjas yra tinkamiausias.

Grįžkite į:

 • Atnaujinta: 2020 m. rugsėjo 4d. 13:59
Gauti pasiūlymus