Raskite geriausią televizijos tiekėją vienoje vietoje

Daugiau nei 200 pasiūlymų nuo 7,50 Eur/mėn.

Sužinoti nemokamai
Pvz. Kavoliuko g. 65-12, Vilnius
Telia Init Penki Fastlink Kis splius
Paslauga
 • Telia
 • Elektrum
 • Init
 • Enefit
 • Penki
 • FastLink
 • Splius
 • Baltneta
 • KIS
Dirbame tiek su didžiaisiais, tiek mažiau žinomais vardais
Sužinoti nemokamai
 • Pradžia
 • Skaitmeninė, išmanioji televizija

Skaitmeninė, išmanioji televizija

Skaitmeninė bei išmanioji televizija – tai naujas požiūris į turinį ir pramogas TV ekrane. Dabar Jūs, turėdami išmaniąją televiziją, galite ne tik stebėti žinias per TV kanalą, bet keisti kanalo transliacijos kalbą, uždėti subtitrus. Su išmaniąją televizija papildomai žiūrėti įrašus, žaisti žaidimus ar net naršyti internete. Ne, tai ne vaizdelis iš mokslinės fantastikos knygos, tai yra realus skaitmeninės televizijos (arba skaitmeninės išmaniosios televizijos) panaudojimas. Ją galite įsigyti iš „Markestro“ tikrai gera kaina.

Reiktų pradėti pabrėžiant tai, kad skaitmeninė ar išmanioji televizija ne visada pats pigiausias malonumas. Daugybė privalumų ir funkcijų turi savo kainą, todėl ne visi nori ir ryžtasi sau leisti skaitmeninę išmaniąją televiziją. Tie, kurie tą padaro – lieka nenusivylę, nes šios paslaugos privalumai yra pastebimi jau pirmą kartą ją įjungus.

Su skaitmenine televizija galėsite mėgautis labai aukštos raiškos vaizdu, keisti transliacijos kalbas bei užsidėti subtitrus. Na, o su išmaniąja televizija  galimybės yra beveik neribotos. Galėsite ne tik naudotis jau minėtais privalumais, bet ir naršyti internete, , klausyti radijo, žiūrėti videotekos filmus. Tokiame paslaugų pakete viskas yra paruošta linksmam naudojimui. Tačiau išmokti naviguoti šiuose meniu ir „prisijaukinti“ TV priedėlį gali būti sunkesnė užduotis, ypač vyresnio amžiaus žmonėms. Tai jokiu būdu neturėtų atbaidyti nuo skaitmeninės televizijos įsigijimo ir ji tikrai daugiau nei pateisina klientų lūkesčius. „Markestro“ leidžia visiems klientams rasti tinkamus televizijos planus už dyką. Mes neimame jokio mokesčio iš savo klientų ir taip pat pateikiame objektyvią informaciją apie jus dominantį interneto tipą.

Palydovinė televizija taip pat pasižymi gausybe papildomų, vartotojams prieinamų paslaugų. Viskas skiriasi priklausomai nuo paslaugos tiekėjo, su visomis planų ypatybėmis supažindins „Markestro“ specialistai.

Televizija + internetas

Kartu su išmaniąja arba skaitmenine televizija Jums taip pat gali būti atvestas šviesolaidinis arba hibridinis internetas, tad galite įdiegti ne tik moderniausią televizijos paketą, bet ir greičiausią interneto planą tuo pat metu. Kai kurie tiekėjai sako, kad pasirinkus šiek tiek brangesnį planą jie televiziją ir internetą galės įjungti ir įvesti Jums per 1 darbo dieną. Toks sprendimas iš tiesų yra spartus ir unikalus.

Kainos atžvilgiu viskas gali labai skirtis. Kuklesnis paslaugų planas gali kainuoti vos kelis eurus per mėnesį, na, o gausesnis paketas gali atsieiti net keliasdešimt eurų. Norėdami žinoti tikslią kainą tokio paketo namams ar verslui, kuris Jus domina – užpildykite pasiūlymą ir mes su Jumis susisieksime kaip įmanoma greičiau, kai jau turėsime konkretų pasiūlymą.

Archyvas yra viena iš tų funkcijų, kuri pastumia išmaniąją televiziją į priekį. Negana to, jog galite žiūrėti jau rodytų laidų įrašus, galite sustabdyti ir atgal atsukti realiu laiku rodomas laidas ar net gyvus renginius. Argi praeityje Jūsų neerzindavo praleista TV laidą, kurią nuoširdžiai bandydavote spėti pažiūrėti? Tikrai žmogiška situaciją, kad pamirštame arba dėl svarbių priežasčių praleidžiame mėgiamos laidos seriją ar sporto rungtynes. Su išmaniąja televizija tai yra ne bėda, nes čia rasite archyvą, kuriame įrašomos visos visų kanalų laidos. Jos saugomos gana ilgą laiką, kad spėtumėte pamatyti praleistą turinį. Įrašuose taip pat galite keisti kalbą, uždėti subtitrus ir kitaip keisti rodymo parametrus.

„Markestro“ nori, kad visi mūsų klientai galėtų lengvai įsirengti skaitmeninę ar išmaniąją  televiziją savo namuose ar biure. Dirbame su daug kompanijų, todėl turėsime ką pasiūlyti. Gera televizija nebūtinai yra pigi televizija, tačiau rinktis reikia tai, kas labiausiai atitinka Jūsų poreikius!i

Jeigu susidomėjote skaitmenine televizija – kreipkitės!

 • Atnaujinta: 2020 m. rugsėjo 4d. 13:59
Gauti pasiūlymus