Raskite geriausią televizijos tiekėją savo adresu

Daugiau nei 200 pasiūlymų nuo 7,50 Eur/mėn.

Sužinoti nemokamai
Pvz. Kavoliuko g. 65-12, Vilnius
Telia Init Penki Fastlink Kis splius
Paslauga
  • Telia
  • Elektrum
  • Init
  • Enefit
  • Penki
  • FastLink
  • Splius
  • Baltneta
  • KIS
Dirbame tiek su didžiaisiais, tiek mažiau žinomais vardais
Sužinoti nemokamai

Palydovinė televizija

Jeigu neturite galimybės įsivesti laidinės skaitmeninės ar kabelinės televizijos, tikriausiai rinksitės palydovinį variantą. Skirtingai nei bet kokia kita televizija, teoriškai palydovo ryšiu aptarnaujama palydovinė televizija veikia visame pasaulyje. Tačiau ji yra jautri orams bei stichiniams reiškiniams, lėkštės ryšį su palydovu neigiamai veikia ir kosminės audros, tad kyla klausimas ar verta įsirengti palydovinę televiziją?

Be abejo apsimoka, jeigu pasirenkamas geras paslaugų planas, kuris užtikrina tai, kad klientas turėtų jam patinkantį ir poreikius tenkinantį paslaugų paketą. Palydovinės televizijos įranga ir įrengimas yra pakankamai brangūs, todėl pradžioje rekomenduotina yra visus prietaisus nuomotis, o pirkti tik visiškai įsitikinus tuo, jog ateityje dar ją naudosite. Paprasčiausiai visų įtaisų pirkimas vietoje būtų finansiškai neatsakingas žingsnis, nes juos parduoti sunku, o gedimo atveju remonto išlaidos būtų labai didžiulės.

Palydovinė televizija rodo pakankamai raiškų vaizdą, galintį konkuruoti net ir su skaitmenine televizija. Vis dėlto palydovo skleidžiamas ryšys nėra toks stabilus kaip skaitmeninis signalas, ko pasekmė yra kartais pasitaikantys vaizdo bei garso trūkčiojimai. Didelę problemą kelia ir palydovinės lėkštės priežiūra. Jos jokiu būdu negalima per daug judinti ar trankyti, nes nusisukusi nuo reikiamos trajektorijos ji pradės prastai gaudyti televizijos signalą.

Jeigu kalbėtume apie palydovinės TV privalumus – jų galima atrasti tikrai daug. Be aukštos raiškos verta paminėti ypač skirtingus ir įvairius tiekėjų siūlomus TV kanalus. Su palydovine televizija galite save ir artimuosius lepinti daugybe užsienietiškų ir niekur kitur Lietuvoje nerodomų programų. Nors ši televizija nėra labai pigi, pasirinkę tinkamą planą galite išleisti ir mažiau negu tektų mokėti už skaitmeninę televiziją. Būtent kaštų mažinimu užsiims ir „Markestro“. Susisieksime su Jumis turėdami aiškų palydovinės (arba kitokios) televizijos pasiūlymą ir išklausysime Jūsų nuomonę. Jeigu toks pasirinkimas jus tenkina, galėsime padėti paslaugą iškart užsisakyti. Beje, ar reikia priminti, kad visos „Markestro“ paslaugos yra nemokamos? Supažindinsime su palydovine televizija bei internetu, patarsime kokį sprendimą priimti ir atliksime dabartinių Jūsų turimų planų palyginimus.

Dažniausiai palydovinės televizijos pirkėjai yra atokiau nuo miesto gyvenantys žmonės, kuriems požeminių kabelių tiekėjai tinkamų paslaugų pasiūlyti nesugeba. Palydovinio interneto greitaveika lėtesnė už kitų ryšių ir taip pat ne tokia stabili. Na, bet nusiminti nereikėtų, nes jos tikrai pakanka sklandžiam ir smagiam naršymui internete. Galėsite žiūrėti „Youtube“ video bei sekti įvairias naujienas ar žaisti kompiuterinius žaidimus „online“ rėžime. Tačiau galite tikėtis kartkartėmis pajausti interneto sulėtėjimą, kurį tikriausiai sukėlė gamtos išdaigos.

„Markestro“ nori, kad visi mūsų klientai galėtų lengvai išsirinkti geriausią palydovinę televiziją savo namuose ar biure. Dirbame su daug kompanijų, todėl turėsime ką pasiūlyti. Geriausia televizija nebūtinai yra pigiausia televizija, tačiau rinktis reikia tai, kas labiausiai atitinka Jūsų poreikius!

Jeigu susidomėjote skaitmenine televizija – kreipkitės!

  • Atnaujinta: 2021 m. spalio 12d. 15:58
Gauti pasiūlymus