Raskite geriausią televizijos tiekėją savo adresu

Daugiau nei 200 pasiūlymų nuo 7,50 Eur/mėn.

Sužinoti nemokamai
Pvz. Kavoliuko g. 65-12, Vilnius
Telia Init Penki Fastlink Kis splius
Paslauga
  • Telia
  • Elektrum
  • Init
  • Enefit
  • Penki
  • FastLink
  • Splius
  • Baltneta
  • KIS
Dirbame tiek su didžiaisiais, tiek mažiau žinomais vardais
Sužinoti nemokamai

Kabelinė televizija

Kabelinė televizija jau tapo vienu iš populiariausių bei dažniausiai vartotojų pasirenkamu televizijos tipu. Rinkdamiesi šią paslaugą priimate racionalų sprendimą, nes kabelinė TV pasižymi pigumu, plačiu kanalų pasirinkimu bei suderinamumu su interneto paslaugomis. Beveik visoje Lietuvos teritorijoje vartotojai gali pasirinkti jiems patinkantį kabelinės televizijos planą ir mėgautis geros raiškos vaizdu, dideliu turinio asortimentu už labai žemą kainą.

Kaip veikia kabelinė televizija?

Kabeliu, kuris nutiestas po žeme ir patenka į Jūsų butą yra transliuojamos televizijos programos. Ši televizijos rūšis pasižymi lengvai perprantamu naudojimu, pigiais planais bei paprastumu. Nors pats vaizdas galbūt nėra tokios aukštos kokybės kaip geroje palydovinėje ar modernioje skaitmeninėje televizijoje, kabelinis signalas nėra prastas ir leidžia transliuoti tikrai neblogos kokybės vaizdus. Kanalų pasirinkimas taip pat yra gana platus ir leis beveik visiems vartotojams atrasti tokį turinį, kuris jiems nuoširdžiai patiktų.

Visumoje, kabelinės televizijos tiekėjai gali pasiūlyti net iki 100 kanalų, o su tokiu skaičiumi sunkiai konkuruoja net ir išmaniosios televizijos. Mėgautis galite lietuvišku, rusišku, anglišku, vokišku, lenkišku turiniu. Na, pats turinys ir jo kokybė priklauso tik nuo tiekėjo ir jo paslaugų, bet paprastai kabelinės televizijos vartotojai išskiria didelę kanalų įvairovę kaip vieną malonesnių šios paslaugos pliusų. Kabelinė televizija tai pigus ir lengvas būdas matyti daug kanalų.

Deja, ne visi paslaugų tiekėjai siūlo kabelinės televizijos planus savo vartotojams. „Markestro“ padės rasti tinkamus tiekėjus, kurie kabelinės TV mylėtojus ar norinčius ją įsirengti pradžiugins pasiūlydami gerą kainą ir puikias sutarties sąlygas. Mūsų kainos tokios pat arba net žemesnės negu perkant iš tiekėjo, todėl galite pasikliauti „Markestro“ kaip skaidriu ir patikimu interneto platintoju visoje Lietuvoje.

Ką svarbu žinoti apie kabelinę televiziją prieš ją įsirengiant?

Ar Jums reikės interneto? Koaksialiniu (kabelinės TV) kabeliu gali būti atvedamas ir plačiajuostis internetas. Be abejo šio ryšio sparta nėra pati didžiausia, tačiau jos tikrai užtenka paprastų funkcijų bei užduočių vykdymui. Pagalvokite ar tokia paslauga nebūtų aktuali, nes ją pasirinkus galima nemenkai sutaupyti.

Pirmenybę teikiate turinio gausai ar kainai? Galbūt vieni paslaugų tiekėjai siūlys labai daug kanalų, tačiau šiek tiek brangiau nei mažiau kanalų siūlantis pigesnis TV paketo tiekėjas. Pasirinkti tenka Jums.

Ar nenorite pasikeisti esamos televizijos į kabelinę? Jeigu esate nepatenkintas dabartiniu savo televizijos planu, jį galite pakeisti į puikiai aptarnaujamą kabelinės televizijos tinklo paketą. Tam Jums tereiks nutraukti sutartį su senuoju tiekėju ir iškart galėsite rinktis bet kurią Jums patinkančią paslaugą.

Kaip „Markestro“ man padės renkantis kabelinę televiziją?

Sutrumpinsime Jūsų paieškas net keletą kartų, nes Jums nereikės lyginti ir tikrinti įvairių pasiūlymų – tą padarysime mes. Surinksime visus galimus variantus ir geriausius atrinksime Jūsų įvertinimui. Priimsite sprendimą, kurią gi kabelinę pasirinkti ir jau netrukus galėsite mėgautis savo nauju pirkiniu. Mūsų paslaugos nemokamos, tad konsultuotis, tartis bei klausti galite visiškai be jokių suvaržymų. Norime, kad Jūsų internetas atitiktų lūkesčius.

  • Atnaujinta: 2020 m. rugsėjo 4d. 13:59
Gauti pasiūlymus